Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Ohlédnutí se za školním rokem 2023/2024

Ohlédnutí se za školním rokem 2023/2024Vážení rodiče,

na konci tohoto školního roku bychom Vám rádi vyjádřili naše upřímné poděkování za Vaši neustálou podporu, vstřícnost a aktivní účast na školních akcích. Vaše spolupráce je pro nás nesmírně důležitá, neocenitelná a pomáhá nám vytvářet příjemné a podnětné prostředí pro naše/vaše děti.

Děkujeme za vaše milá slova pochvaly, která jste nám během roku věnovali. Vaše pozitivní zpětná vazba, ale i konstruktivní kritika je pro nás hnacím motorem a motivací k tomu, abychom stále hledali nové způsoby, jak dětem nabídnout co nejlepší vzdělávání a péči.

A nyní mi dovolte malé ohlédnutí v čase.

Rádi bychom vám touto cestou vyjádřili naši upřímnou vděčnost za vaši podporu a spolupráci při organizaci našich školních akcí, jako byly školní ples a škola v přírodě.

Vaše pomoc a aktivní účast byly klíčové pro úspěch těchto událostí. Díky vaší ochotě přispět svým časem, energií a sponzorskými dary jsme mohli vytvořit nezapomenutelné zážitky pro naše/vaše děti. 

Školní ples byl díky vám nejen skvělou zábavou, ale také příležitostí k posílení školní komunity a vytváření krásných vzpomínek. Škola v přírodě zase poskytla dětem úžasnou možnost objevovat, učit se a růst v novém prostředí.

Děkujeme vám za vaši důvěru, podporu a angažovanost. Velmi si vážíme vaší spolupráce a těšíme se na další společné akce v budoucnu.

Také bychom vás chtěli informovat o několika novinkách, která se od nového školního roku uskuteční:

Ke konci tohoto školního roku opouští náš učitelský sbor dlouholeté kolegyně a paní učitelky z mateřské školy – paní uč. Mirka a paní uč. Iva. Rozhodly se načerpat novou inspiraci a vnitřně se obohatit v jiném prostředí a pokračovat tak ve svém profesionálním a osobním růstu. Paní učitelce Hance bohužel končí roční smlouva a z důvodu nové příležitosti pracovního místa v místě bydliště se rozhodla od nového školního roku nastoupit přímo tam. Za celý kolektiv bych jim srdečně chtěla poděkovat za jejich dlouholetou a obětavou práci, kterou věnovaly dětem. Přejeme jim hodně štěstí, zdraví a úspěchů v jejich nových pracovních příležitostech.

Od nového školního roku posílí a obohatí náš tým nové paní učitelky. Jsme přesvědčeni, že budou významným přínosem pro naši školku. Paní učitelky mají bohaté zkušenosti v oboru předškolního vzdělávání a přinášejí s sebou nové nápady, nadšení, energii a inspirace, které obohatí naše vzdělávací programy. Jsou to paní učitelky, které se s láskou věnují práci s dětmi a které se těší na to, až budou moci přispět k rozvoji a růstu vašich dětí.

Věříme, že se jim v naší školce bude líbit a že si rychle získají důvěru a sympatie jak vašich malých dětí, tak i vás, rodičů.

Také bychom Vás rádi informovali, že se paní učitelka Vlaďka po delší pracovní neschopnosti vrací zpět do kolektivu ZŠ. Už se moc těší na nový školní rok a na práci s dětmi.

Malá změna se týká i kolektivu ve školní jídelně. Od nového školního roku budeme v kuchyni vídat novou tvář na pozici pomocné kuchařky a paní uklízečky. Paní Pospíšilová, která zastávala tuto funkci, odchází do zasloužené penze.

Od 1. září, tedy od nového školního roku 2024/2025 otevřeme další oddělení školní družiny, což nám umožní poskytnout lepší péči o Vaše děti.

Dále se chystáme zavést elektronizaci stravovacího systému, což by mělo přinést větší komfort a efektivitu v organizaci stravování. V elektronizaci budeme pokračovat, a to využíváním portálu EduPage, který slouží nejen k digitalizaci dokumentace, ale také k informovanosti a komunikaci školy i školky a zákonných zástupců.

V neposlední řadě velmi děkujeme všem rodičům a přátelům školy, kteří ať už materiálně či finančně podpořili naši školu a školku. Velmi si toho vážíme, jsme vděčni, že vás máme.

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a podporu během tohoto školního roku a těšíme se na další spolupráci v roce nadcházejícím. Věříme, že změny, které připravujeme, budou pro všechny přínosné a povedou k ještě lepšímu školnímu prostředí pro Vaše děti.


S pozdravem a přáním pěkného dne

Mgr. Šárka Vojáčková

ředitelka ZŠ a MŠ Sazovice