Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Oznámení – obnovení prezenční výuky od 18. 11. 2020

Oznámení – obnovení prezenční výuky od 18. 11. 2020MŠMT – Informace k provozu škol a školských zařízení od 18. listopadu 2020

Provoz základních škol 

Je povolena osobní přítomnost: 

  • žáků zařazených do přípravné třídy základní školy,
  • žáků 1. a 2. ročníků základních škol,
  • žáků vyšších ročníků prvního stupně základních škol za předpokladu, že jsou ve školním roce 2020/2021 zařazeni do třídy společně se žáky 1. nebo 2. ročníku (tzv. malotřídní škola), atd.

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí vlády a MŠMT bude od středy 18. 11. obnovena prezenční výuka s docházkou žáků 1. – 4. ročníku do školy (viz výše).

Od středy bude v provozu také ranní i odpolední školní družina. Pokud děti ve středu, případně v jiné dny do družiny nepůjdou, je nutné, aby měly písemnou omluvenku.

Žáci mají povinnost nosit roušku po celou dobu své přítomnosti ve škole a ve všech prostorách školy. Počítejte tedy prosím se zajištěním dostatečného množství roušek pro každý den a také dvou mikrotenových sáčků (na čisté a použité roušky). Do školy dávejte dětem také větší množství pití. Děkujeme.

Upravený rozvrh hodin (výuka TV a HV nahrazena teoretickými, pohybovými, opakovacími a procvičovacími aktivitami, za příznivého počasí bude zařazen pobyt venku) dostanou žáci ve středu 18. 11. Počet vyučovacích hodin zůstane nezměněn.

Od středy 18. 11. bude obnovena také výuka Předmětu speciálně pedagogické péče a Pedagogické intervence.

Výuka náboženství začne od středy 25. 11. 2020.

V případě jakýchkoli dotazů mě kontaktujte telefonicky nebo na školní email.

Mgr. Věra Velísková

ředitelka školy