Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Třídy > 1. ročník > Třídní aktuality > Poděkování

PoděkováníVážení rodiče , milé děti,

chtěla bych vám ještě i touto cestou poděkovat za spolupráci při práci v průběhu končícího školního roku  a popřát pohodové léto a příjemný čas aktivního i toho pasivnějšího společného odpočinku.

Také vám opravdu moc děkuji za spoustu krásných, dobrých , vtipných i dojemných  dárečků, které jsem od vás dostala . Mám teď bohatou a pestrou zásobu všeho, co k regeneraci buněk mozkových potřebuji :-).

Milé děti, vy si užijte ve zdraví dnů úplného volna prázdnin. Doufám, že si najdete cestu do světa fantazie a zábavy nad knihou ( tato "cestovka" nemůže zkrachovat a je za velmi příznivou cenu :-) a vždy po ruce ). Hlavně pořádně a bezpečně cvičte svoje rostoucí tělo běháním, plaváním, ježděním na čemkoliv, co má kolečka . Úkoly a odložené učebnice obcházejte velkých obloukem :-). Ke konci prázdnin ale zkuste oprášit u budoucích druháků čtení s porozuměním ( Ve 3.díle Slabikáře je ještě řada textů k tomu o prázdninách nachystaných ) a pamětné +- do 20 bez přechodu. Budoucí čtvrťáci, vy určitě před koncem srpna procvičujte bystře malou násobilku a rychlé pamětné +- do 100 - to jsou cihličky pro stavbu téměř všeho, co se budeme učit i v příštím školním roce.

Ten máme ale ještě daleko, tak si těch prázdnin opravdu užijte naplno :-).

Erika Nováková